reference

Naše IT firma v posledních letech velmi rychle vyrostla. S tím vznikla potřeba rozšířit kanceláře a podpořit tým k lepším výkonům a dát týmu lepší pracovní prostředí. Dohoda s Kamilou byla přímočará, věcná a během krátké doby jsme vymysleli skvělý design kanceláří, který kromě toho že splňoval všechny naše požadavky měl mnoho navíc z invence a zkušeností Kamily. Zároveň je důležité zmínit, že po celou dobu je Kamila velmi transparentní, co se týče rozpočtování a hledá cestu, jak naplnit požadavky klienta s ohledem na původně plánovaný rozpočet. Kdokoliv chce interiér řešit nejen po věcné, architektonické stránce, ale i z hlediska povah lidí, emocí a celkového vjemu finálního výsledku, je u Kamily na správné adrese.

Tomáš Dolejš - INFOMATIC

Služeb Kamily Jarkovské jsme využili pro zútulnění prostoru v naší škole vaření Laboratorio. Spolupráce byla velmi profesionální a hlavně moc milá. Cenili jsme si hlavně toho, že práce postupovala velmi rychle a paní Jarkovská nás motivovala k tomu, abychom podnikali další kroky. Ukázala nám spoustu možností, jak uvažovat na prostorem a jak ho vnímat, tudíž přínos ze spolupráce s ní nebyl pouze jednorázový, ale budeme z něj čerpat i do budoucna. Protože jsme s její prací byli moc spokojení, oslovili jsme ji nyní i pro další spolupráci, a sice vybudování dětského koutku.

Jana Slabá - manažerka

Dlouho jsme se rozhoupávali s tím, abychom si byt konečně zařídili dle našich představ a přání. Díky Kamile jsme konečně udělali úpravy, které se nám zdály složité, zútulnili si celý byt, splnili si sny a vytvořili domov, do kterého se každý den těšíme. Naučila nás se odvázat a nebát se výraznějších doplňků a barevných kombinací. S Kamilou jsme si udělali plán s rozpočtem, postupně vše plnili a posouvali se dopředu. Díky jejím zkušenostem a flexibilitě byl redesign našeho bytu dostupný i nám, mladým rodičům.

Petr & Jana

Kamila mi pomáhala při utváření mého prvního vlastního bytu, kde jsme řešili od předělání dispozice, přes kompletní rekonstrukci až po výběr vestavěných komponent a nábytku. Prvním překvapením pro mne bylo, že jsme zpočátku vůbec neřešili byt, ale mě - moji osobnost, povahu, styl, jak budu byt využívat, co s ním budu dělat do budoucna… Velmi jsem ocenil její schopnost přizpůsobit se mému přístupu, kdy jsem neměl zájem nad projektem trávit desítky hodin času v osobních diskuzích, a tak připravovala více možných variant, které zasílala s dalšími strukturovanými podklady předem na email. Na schůzce jsme probrali výhody a nevýhody daných variant a věci vždy zásadně posunuli, případně si dali úkoly na příště. V bytě se bydlí skvěle, nic nebylo potřeba předělávat. Pár věcí, nad kterými jsme neměli úplnou shodu, a udělaly se podle Kamily, se časem osvědčily :-).

Adam

Kamilu jsme oslovili při zařizování bytu v novostavbě, ale bohužel jsme ji potkali až po uzavření klientských změn. Jinak by nám uspořila spoustu peněz, které jsme vydali trochu zbytečně. Takhle na poslední chvíli změnila podobu kuchyně, které nám navrhlo kuchyňské studio, a zařídila tak dostatek úložných prostor na všechny spotřebiče, nádobí i běžné zásoby a zároveň využila limity prostoru a proměnila je v přednosti. Líbí se mi její kreativita, nalézání netradičních řešení i schopnost citlivě přesvědčit klienta o smysluplnosti jejího návrhu, což se vždy dříve či později prokázalo. I když nám každé rozhodnutí dlouho trvá, Kamila byla neuvěřitelně trpělivá a myslela na všechny detaily po celou dobu zařizování.

Kristina a Pavel Zabrodští

Změna bytu v prvorepublikové vile, aneb i ve starém se dát žít s moderní lehkostí. Tak jako většina lidí, jsme se pustili do rekonstrukce bytu na vlastní pěst. Záhy jsme ale poznali, že při tak velké změně je dobré se obrátit na někoho, kdo tomu rozumí. Dostali jsme doporučení na Kamilu Jarkovskou, což se velmi brzy ukázalo, jako dobrá volba. Zadání bylo jasné. Celková změna dispozice bytu a co nejvíce využít přirozeného světla. Kamila pro nás vytvořila několik návrhů a společně jsme zvolili ten, který nám přišel praktický a naší vizi nejbližší. V průběhu celé rekonstrukce jsme byli neustále v kontaktu, napomáhala nám s výběrem dodavatelů, obchodníků - kde jsme se mnohokrát setkali, vybírala pro nás to nejvhodnější, od materiálů až po finální výrobky a jezdila až k nám domů. Nejednou pro nás bylo milým překvapením, kolik pohledů může být na jeden problém. Ukázalo se, že i jedna rovnice má více řešení. A velmi důležitá byla i časová úspora, poněvadž na plno věcí by si člověk špatně hledal čas. Je naprosto zřejmé, že dnes máme v bytě změny, které bychom sami nikdy neudělali. Některé by nás nenapadli a na jiné bychom asi nenašli odvahu. A co je hlavní, máme nádherně sladěný interiér, který má svou duši. Již několik měsíců bydlíme v novém a spokojenost je maximální a každý kdo k nám přijde, je opravdu okouzlen touto proměnou. Kamilu bychom doporučili za její lidský přístup, pozitivní myšlení, nápaditost a neutuchající chuť věci dotáhnout do zdárného konce.

Hanka&Pavel

Služby interiérové designérky Kamily Jarkovské mohu na základě vlastní zkušenosti všem jen doporučit. Na Kamilu jsem se obrátila s velmi nestandardním požadavkem, aby navrhla vybavení bytu, do kterého jsem se měla přistěhovat ze zahraničí. Dostala klíče od holého bytu, rozpočet, do kterého jsem se potřebovala vejít, a čas za 3 týdny, než se budeme stěhovat. K tomu musím doplnit, že se tak stalo v samém závěru kalendářního roku a že termín stěhování připadl na vánoční svátky… Po zaměření bytu jsem v řádu dní dostala od Kamily první návrhy – šlo o tři různá řešení, ze kterých jsem vybrala podle své momentální životní situace a podle toho, že jsem v bytě potřebovala cítit především zázemí a jistotu. Tento vybraný styl jsme pak distančně a po emailech společně ladili, až jsme měli „zařízené“ všechny prostory v našem novém 3+kk. Součástí jejích služeb byla také příprava „nákupního seznamu“ konkrétních kusů nábytku a zařízení. Po odsouhlasení položek vše objednala, zařídila nákup i dopravu, vše převzala na místě a zajistila také postavení nábytku a finální úklid, abychom se mohli nastěhovat prakticky „na klíč“. Díky Kamile jsem ušetřila spoustu času a hlavně nervů, nastěhovali jsme se do hotového a stačilo jen vybalit krabice. Bylo to úžasné. Ale co je pro mě osobně nejdůležitější – máme vkusně a funkčně zařízený byt, ve kterém se cítíme opravdu skvěle – máme domov, kam se rádi vracíme a kde je má rodina doma. To je k nezaplacení.

Lucie Schnadt