NÁVRHY INTERIÉRŮ

Vytvořím vám komplexní návrh celého interiéru, ať už se jedná o váš byt, kancelář, nebo reprezentativní prostory. Každý návrh tvořím s ohledem na životní styl či potřeby majitele. Neméně důležitá je také architektura vašeho domu a jeho okolí.

 

INTERIÉRY DOMŮ A BYTŮ

Dobře navržený interiér není bydlení jako z katalogu, ani ho nepoznáte podle drahého zařízení. Je to váš vlastní domov, který by měl být osobitý a jedinečný. Pomůžu vám takový interiér vytvořit.

ZAŘÍZENÍ KANCELÁŘÍ

Kanceláře musí splňovat mnoho funkcí: reprezentovat, poskytnout vhodné podmínky a navodit příjemnou atmosféru. Navrhnu vám kanceláře, které budou odpovídat vaší firemní kultuře.

INTERIÉY HOTELŮ A RESTAURACÍ

Ať už chcete dopřát vašim hostům domácí atmosféru, nebo pocit výjimečnosti, navrhnu vám interiér podle vašeho obchodního záměru. Hosté se k vám budou rádi vracet a doporučovat vás.

DESIGN SHOWROOMŮ

Prezentujte své produkty v tom nejlepším světle. Vím, jak uzpůsobit dispozici showroomu, jak jednotlivé kusy rozmístit a osvětlit. Poradím vám, aby byl váš interiér skutečně unikátní a stylový.

STYLING INTERIÉRU

Tuto službu oceníte především pokud potřebujete doladit dekoracemi poslední detaily v interiéru a pozvednout ho o úroveň výš. Také vám pomůže při focení pro prodej vašeho bytu nebo při prezentaci developerských projektů, který zvýší jeho atraktivitu a hodnotu.

HOME STAGING

Pomohu vám připravit vaši nemovitost pro profesionální prezentaci na realitním trhu. Klíčová je nejen barevnost, uspořádání, doplňky, osvětlení, ale i dodržování všech zásad home stagingu.

VZOROVÉ BYTY

První dojem nejdůležitější! Málo kdo si dokáže představit, jak skvělé bude bydlení v interiéru, který je nyní prázdný. Navrhnu vám interiér, do kterého se zájemci zamilují na první pohled.

DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

Úspěšně jste dokončili zařizování domu, ale máte pocit, že tomu ještě „něco“ chybí? Ráda vám pomůžu. Spolu vybereme dekorace, které budou ladit se stylem vašeho interiéru.

REDESIGN INTERIÉRU

Potřebujete změnu, ale nechcete nebo si nemůžete dovolit velké zásahy v interiéru? Někdy stačí jen pár drobných úprav a interiér je jako nový. Vím, jak na to, a moc ráda vám s tím pomůžu.

REALIZACE INTERIÉRU

Co by byl sebelepší návrh interiéru bez kvalitní realizace! Důležitý je výběr spolehlivých a zručných řemeslníků, kteří své řemeslo ovládají. Pravidelná kontrola prací, ale také koordinace dodávek a jednotlivých činností je nezbytnou součástí.

KOMPLETNÍ REALIZACE INTERIÉRU

Máte svých starostí až nad hlavu a nejste si jistí, jestli zvládnete zařídit celou realizaci interiéru? Nechte celou realizaci na mně. Spolu budeme diskutovat jen o možnostech a nejlepších řešeních.

REKONSTRUKCE INTERIÉRU

Rekonstrukce bývají jedny z nejnáročnějších aktivit a často se objeví i neočekávaná překvapení. Stačí mít u sebe někoho zkušeného a najít ta nejlepší řešení. Nabízím vám svou pomocnou ruku.

AUTORSKÉ NÁVRHY

Někdy to pravé řešení interiéru nenajdeme v obchodech. A protože chci, aby splnilo i ta největší očekávání, navrhuji také autorské návrhy na míru pouze pro váš interiér.

NÁKUPY A OBJEDNÁVKY

Nemáte chuť na komunikaci s dodavateli a připravování objednávek? Ušetřím vám čas i energii, protože nákupy a komunikace s dodavateli jsou časově velmi náročné.

PORADENSTVÍ INTERIÉROVÉHO DESIGNERA

I když vás zařizování nového interiéru baví, může se vám hodit odborník. Díky zkušenostem, znalostem i osvědčeným trikům vám pomohu dosáhnout ještě lepšího výsledku. Přijďte se mnou zkonzultovat své nápady.

ROZVRŽENÍ DISPOZICE

Aby byl váš interiér nejen krásný, ale také komfortní, je nutné respektovat ergonomické zásady a dispoziční vazby. Poradím vám, jak interiér upravit, aby splnil i praktické a ergonomické požadavky.

VOLBA STYLU INTERIÉRU

Váháte, jak zařídit interiér, aby vyjadřoval vaši osobnost, nebo odpovídal vašemu životnímu stylu? Doporučím vám takové materiály, povrchy, barevnost, či doplňky, které se k tomu stylu nejlépe hodí.

BAREVNOST

Barvy jsou důležitým nositelem informací. Proto je důležité znát jejich symboliku, vlastnosti a psychologické působení. Poradím vám, jaké barvy nejlépe zvolit pro váš interiér.

MATERIÁLY

Materiály použité v interiéru je třeba vybírat podle nároků, které na ně kladete. Doporučím vám nejvhodnější materiály, které v interiéru splní praktický i estetický účel.