POHODLÍ PRO DVA

Důmyslné řešení v 37 m2

Jak nastěhovat partnera do bytu minimalistky, která si ráda vyvětrá hlavu v přírodě a doma si potrpí na dostatek prostoru a vzdušnosti? Při rekonstrukci si navíc přála zvětšit koupelnu a získat okno v ložnici.

 • PŮDORYS

  Téměř čtvercovou garsonku dělí uprostřed zeď na dvě samostatné části – soukromou a společenskou. Vstup do koupelny z chodby nijak neruší a zároveň je toaleta k dispozici návštěvám. Postel získala změnou svého umístění vlastní ložnici, kterou oddělují od obývacího pokoje s kuchyní posuvné dveře.

 • VSTUP DO LESA

  Když nejraději trávíte svůj čas v přírodě, ale většinu času jste v práci, není nic jednoduššího, než do ní vejít pouhým otevřením dveří. Dlažba v předsíni a koupelně připomíná mech a zároveň prostor sjednocuje a opticky zvětšuje.

 • ZELENÁ KOUPELNA

  Nejoblíbenější barva vtiskla koupelně tvář, kde se sepjetí s přírodou děje zcela přirozeně. Velké zrcadlo proti dveřím rozšiřuje úzký prostor, k čemuž přispívá i dvojumyvadlo s vestavnou skříňkou.

 • KLID PO PRÁCI

  Obývací část odděluje od jídelny kuchyňská linka s dostatečnou pracovní plochou i úložným prostorem. Při vaření tak lze sledovat televizi i bavit se s návštěvou. Naopak pracovní kout je vestavený do niky s policemi a poskytuje tak možnost soustředění.

 • PROBUZENÍ SLUNCEM

  Díky změně dispozičního uspořádání vznikla malá ložnice, která tak získala i vytoužené okno. Stěna je natřená tabulovou barvou, na kterou si investoři budou zaznamenávat  společné zážitky. Noční stolky ze špalků a dřevěné čelo postele evokuje les a poskytuje prostor na spaní i snění. 

 • KLIDNÝ SPÁNEK

  Do malé ložnice se vejde nejen postel a noční stolky, ale i prostorná vestavná skříň. Přímo z postele můžete pozorovat hvězdy, nebo se probouzet sluncem.